Współpraca

23.03.2019 | Gazety Ślubne

Proporcje 7×5

Proporcje 7×5

Dziennik Weselny - gazetyslubne

Proporcje 5×4

Dziennik Weselny - gazetyslubne 3 - 7
Dziennik Weselny - gazetyslubne 3 - 5

Logo  – bez tła

Logo  – białe tło

Logo czarne – bez tła

Logo białe – czarne tło

Logo czarne – białe tło

Logo białe – bez tła

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Chętnie podejmujemy współpracę z przedstawicielami branży ślubnej i nie tylko. Jeśli jesteś fotografem, konsultantem, organizujesz targi, prowadzisz portal czy blog o tej właśnie tematyce, lub poprostu widzisz nas w swoich działaniach — napisz do nas na kontakt@gazetyslubne.pl!

Gazety Ślubne - historia prawdziwa

Gazeta Ślubna to kreatywna i wyjątkowa atrakcja weselna. W Dzienniku Weselnym goście odnajdą wszystko, co najważniejsze dla Pary Młodej, oprawione w piękną formę czarno-białej gazety. Wesele to miejsce spotkania dwóch rodzin — okazja, aby poznać się bliżej. W jednym z najważniejszych dni w życiu warto podzielić się z najbliższymi ciepłymi wspomnieniami. Tym, jak to się stało, że tych dwoje ludzi się poznało. Co ich łączy, jakie mają pasje i marzenia. Dziennik Weselny to świetne miejsce na podziękowania dla rodziców i przyjaciół, przedstawienie rodziny czy świadków. Gazeta Ślubna to również humor, ciekawostki i zabawa, a przede wszystkim nieoceniona pamiątka.

Jak wygląda nasza praca

Naszą pracę nad kolejny wydaniem Dziennika Weselnego rozpoczynamy od przestudiowania kwestionariuszy. To na ich podstawie piszemy wszystkie teksty i nagłówki, jakie znajdą się w wydaniu. Następnie obrabiamy zdjęcia – zmieniamy ich kolorystykę, a w razie konieczności kadrujemy i retuszujemy. Gdy już są gotowe rozpoczynamy projektowanie. Przerabiamy i układamy kolumny lub tworzymy nowe aby gazeta miała spójny, estetyczny wygląd. Gdy teksty i zdjęcia są już dopasowane, projekt przesyłamy do Nowożeńców. To czas, kiedy wprowadzamy poprawki, dodatkowe informacje, a do pracy bierze się korektor. Gazeta jest kilkukrotnie sprawdzana pod katem literówek i błędów edytorskich. Następnie, zaakceptowany przez Parę Młodą i przygotowany do druku plik z Dziennikiem Weselnym przesyłany jest do drukarni. Po kilku dniach Gazeta Ślubna jest gotowa do odbioru.

Na początku była miłość

To historia miłosna była inspiracją do powstania Gazet Ślubnych. Gdy nasz redakcyjny pomysłodawca zaprojektował pierwszy Dziennik Weselny, kolejne idee na kolumny posypały się jak z rękawa. Nie było rady, musieliśmy je zrealizować, ale co zrobić jeśli nikt z nas nie planuje już więcej ślubować? Tak zaczeliśmy poszukiwania par, które chciałyby wykorzystać nasze pomysły i stworzyć dla swoich gości weselnych coś orginalnego, ciepłego i pełnego wzruszeń. Świetnie się złożyło, bo mamy to samo zamiłowanie do pięknych historii, a zupełnie różne umiejętności. Tak mogliśmy założyć własną, małą ale zgraną redakcyjną rodzinę.