Ona z Warmii, on z Podhala. Mimo iż wszyscy mówili - "to się nie uda"- historia miłosna.

24.07.2019 | Gazety Ślubne

Paula Dowlasz

Ona z Warmii, on z Podhala. Mimo iż wszyscy mówili - "to się nie uda"- historia miłosna.

24.07.2019 | Gazety Ślubne

Ta krótka historia z rozłąką w tle zawładnęła naszymi sercami. Paula i Wojtek są już szczęśliwym małżeństwem, choć jak sami się przekonacie, nie było kolorowo. Opowieść ozdabia ich sesja narzeczeńska. Młodzi uwielbiają robić zdjęcia, ale na tę okazję oddali aparat, by w pięknej scenerii Doliny Będkowskiej stworzyć pamiątkę dla siebie i najbliższych. Zapraszamy do lektury!

Paula pochwaliła się Gazetą Ślubną na swoim blogu. Znajdziecie tam parę słów i zdjęć o nas!

Od­ległość dzieli tyl­ko ciała, nie serca

To prawdziwe przeznaczenie połączyło Paulę i Wojciecha. Nie byłoby nas tu dziś razem, gdyby nie magia pierwszego spotkania. Para Młoda poznała się na pięknej uroczystości weselnej ich wspólnych znajomych. Dokładnie 28 września 2013 roku prawdziwa strzała Amora trafiła tych dwoje. Paula zauroczyła się Wojtkiem i wiedziała, że z tego wesela wyjdzie z Nim. Wojtek zachwycił się Paulą i wszystko wskazywało na szczęśliwe zakończenie. Niestety nie było aż tak kolorowo. Okazało się, że dzieli ich 660 kilometrów. Ona z Warmii, on prosto z Podhala. Prawie nikt nie dawał szans temu zauroczeniu. Mimo iż większość mówiła – „to na pewno się nie uda” – miłość Pauli i Wojciecha przezwyciężyła odległość. Pierwsze „kocham cię” zostało wysłane SMS-em dnia 14 lutego 2014 roku – oboje z pewnością nigdy tego nie zapomną.

Paula Dowlasz

Państwo Młodzi zobaczyli się po raz pierwszy na Mazurach. Tam też Paula powiedziała „tak!”. 

Gdy myśli uciekają tyl­ko w jed­no miejsce

Para starała się jak mogła. Spotkania stały się regularne, kontakt nie zanikał. Paula musiała polubić podróże pociągami, a Wojtek, jak tylko często mógł, przemierzał całą Polskę, aby wpaść do ukochanej, choć na dwa dni. Wszystko, by tylko mogli się zobaczyć. Życie zakochanych toczyło się od spotkania do spotkania. Nieustannie odliczali dni, które musieli spędzić osobno. Gdy Wojtek zaczął podpytywać Paule o wymarzony pierścionek zaręczynowy, była pewna, że to już poważna sprawa. Szczere „Tak” Wojtek usłyszał 22 lipca 2016 roku w uroczym ośrodku Mazurskie Chaty w Pieckach – w miejscu, bez którego nie byłoby ich miłości. Paula była zachwycona oświadczynami. Pierścionek, który dostała, był dokładnie tym wymarzonym, a miejsce – nie mogło być bardziej romantyczne. Dla zakochanych był to jeden z najcudowniejszych dni w życiu. Pełen wzruszeń, szczerych rozmów i magii.

Paula Dowlasz

Bliżej, dalej? Nieistotne! Ważne, że razem. Paula i Wojciech uwielbiają podróże, zwiedzanie i górskie wędrówki.

#PaństwoK na zawsze razem

Państwo Młodzi są w sobie zakochani, a z każdym dniem uczucie to rośnie w siłę. Nikt nie potrafi tak poprawić humoru Pauli jak Wojtek. Nikt nie daje Wojtkowi tyle wsparcia co Paula. Uwielbiają spędzać ze sobą czas, rozmawiać, po prostu być razem. Ich marzeniem jest usłyszeć tupot wielu małych stóp. Chcą założyć ciepłą, kochającą się rodzinę. I bardzo słusznie! Takie geny muszą zostać przekazane dalej. Z tak utalentowanego i obrotnego mężczyzny oraz roztrzepanej i wiecznie uśmiechniętej kobiety z pewnością powstaną cudowne dzieci! Paula i Wojtek chcą cieszyć się życiem. Odkrywać nieznane im miejsca, zwiedzać, bawić się, celebrować każdy dzień. Nic dziwnego! Ich ostatnie sześć lat życia to nieustanna podróż. Gdy zakochani, w końcu zamieszkają razem, z pewnością docenią każdą rzecz, którą mogą zrobić wspólnie, i każdy dzień, który spędzą razem. Nic tak nie raduje ich serc, jak myśl, że do końca życia będą mogli być obok siebie. Dziś szczerze obiecali sobie, że nic nie zmusi ich do ponownej rozłąki. Teraz gdy, są już małżeństwem, Paula bez przeszkód może mówić o sobie i swoim mężu #PaństwoK!

Paula Dowlasz

Miłość daje skrzydła, nie po to by chmury gonić. Miłość daje skrzydła po to, bym mógł Cię ochronić.

Jak zaciekawić gości weselnych? Sprawdź jakie artykuły wybrały inne pary!

14.05.2019 | Gazety Ślubne

Gazeta Ślubna powstaje dla gości. Warto wykorzystać ją, aby urozmaicić przyjęcie weselne o kilka ciekawostek. Jeśli nie macie pomysłu, jak wzbogacić Wasze wydanie, możecie wykorzystać nasze propozycje.

Łamy, nakład, offset… O co tak naprawdę chodzi z tą Gazetą Ślubną?

23.03.2019 | Gazety Ślubne

Lada moment pojawicie się na łamach gazety i to w niemałym nakładzie. My czujemy podekscytowanie, że nasza ciężka praca w końcu trafi na offset! Wiecie jednak, co w fachowym języku oznaczają te słowa?

Ania&Mateusz, jak to sie stało, że tych dwoje się pokochało?

27.03.2019 | Gazety Ślubne

Gdy dwoje ludzi postanawia być razem do końca życia, mówimy o prawdziwej miłości. Często elektryzującą moc przyciągania można poczuć przy pierwszym spotkaniu. Jak było w tym wypadku?

Jeśli chcecie stworzyć własną Gazetę Ślubną, napiszcie na kontakt@gazetyslubne.pl
lub skorzystajcie z formularza.