Jak zaciekawić gości weselnych? Sprawdź jakie artykuły wybrały inne pary!

14.05.2019 | Gazety Ślubne

Jak zaciekawić gości weselnych? Sprawdź jakie artykuły wybrały inne pary!

14.05.2019 | Gazety Ślubne

Artur Mamos

Gazeta Ślubna powstaje ku uciesze gości. Warto wykorzystać ją, aby urozmaicić przyjęcie weselne o kilka ciekawostek. Jeśli nie macie pomysłu, jak wzbogacić Wasze wydanie, możecie wykorzystać nasze propozycje.

Wpis umilą Wam zdjęcia ze stylizowanej sesji  Ani i Mateusza.
ZDJĘCIA – Artur Mamos Fotografia

Jak przejść „na ty” i świetnie przy tym wypaść?

Wesele to czas zacieśniania rodzinnych więzów i nawiązywania nowych przyjaźni. Zróbcie to z klasą! Słowo bruderschaft oznacza braterstwo. Tradycyjnie przypieczętowane wypiciem kieliszka alkoholu. Inicjatywa przejścia „na ty” bezwzględnie stoi po stronie osoby starszej. Wśród osób w podobnym wieku, taką propozycję złożyć może wyłącznie płeć piękna, a mężczyzna zawsze wyręcza kobietę w rozlaniu trunku. Według etykiety powrót do oficjalnego tonu po bruderschaftcie jest niedopuszczalny. Pamiętajcie o tym, szczególnie następnego dnia!

Artur Mamos 1

Weselny toast, jak go odpowiednio uczcić?

Toast weselny jest miłym prezentem dla Państwa Młodych. Najwyżej cenione są te wypływające prosto z serca i odwołujące się do Waszych relacji z Parą Młodą. Warto wspomnieć o wspólnie przeżytych chwilach czy Waszych przemyśleniach. Toasty nie muszą być patetyczne. Służą niwelowaniu dystansu między gośćmi, a nic tak nie pomaga, jak śmiech i alkohol. Tworzą przyjazną, serdeczną atmosferę. Toasty mogą być krótkie, wesołe czy w formie dowcipu. Najważniejsze to pamiętać, że jeśli jesteś wśród gości weselnych, wiele znaczysz dla nowożeńców i Twoje słowa sprawią im wielką radość.

Przepis na miłość jak z bajki Disneya!

Walt Disney nauczył nas, że żadna miłość nie przychodzi łatwo. Dzielą nas przeciwności losu, różnice charakterów czy ludzkie słabości. Bella, Mullan, Pocahontas, a nawet delikatny Kopciuszek uczą jednak, że jeśli widzimy w drugiej osobie coś dobrego, wartościowego i uwierzymy w siebie — pokonamy wszelkie przeszkody. Prawdziwe uczucie nie polega na biernym czekaniu na księcia. Trzeba podjąć działanie i poświęcić siebie dla drugiego człowieka. Jeśli twoim marzeniem jest miłość, do dzieła! „Bo jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać!”

Artur Mamos 2

Sensacja towarzyska w Bronowicach!

Plotka głosi, że Lucjan Rydel popełnił gafę starając się o rękę swej ukochanej, Jadwigi Mikołajczykówny. Chcąc przypodobać się chłopskiej rodzinie, chodził w konkury boso i z zawiniętymi spodniami. Gospodarze byli oburzeni! Chłopi wprawdzie chodzą boso, ale gdy idą z wizytą, to obuwie obowiązkowo pożyczają. Mawiali głośno, że „ten pan Rydel to dobry człowiek, uczony człowiek, ale bardzo źle wychowany”. Czy Lucjan przekreślił szanse na szczęśliwe małżeństwo?

Artur Mamos 3

Bonnie i Clyde, miłość i zbrodnie!

Plotka głosi, że mrożąca krew w żyłach historia dwojga niebezpiecznych kochanków dobiegła końca! Wszystko za sprawą leniwych mułów. To przy pomocy tych zwierząt, na oklep, Bonnie i Clyde próbowali uciekać przed policyjną pogonią. „To był jedyny środek transportu, jaki miałem! Grozili mi rewolwerem! Musiałem je oddać..” – żali się właściciel farmy, która została sterroryzowana ostatniej nocy. Czy namiętna miłość, którą żyła cała Ameryka, przetrwa uwięziona w kajdany?

Artur Mamos 4

Piękna i Bestia, niemożliwe staje się prawdziwe!

Opowieść o pięknej Belli i młodzieńcu zaklętym w potwora to nie mrzonka! Uważa się, że pierwowzorem baśni była historia Petrusa Gonsalvusa chłopca, który cierpiał na rzadką chorobę. Jego ciało pokryte było gęstym owłosieniem. Urodził się na Teneryfie w XVI wieku. Jako młodzieniec był niezwykle bystry i szarmancki – biegle władał trzema językami w tym łaciną. Mimo wyglądu odnalazł miłość. Kobietę, która ujrzała piękno w pozornej brzydocie i obdarzyła go prawdziwym uczuciem.

Artur Mamos 5

Przestrzeń gazety możecie wykorzystać również na Wasze pomysły. Marta i Wojtek pochwalili się swoim biznesem, Justyna i Krzysztof zamieścili krótki przegląd sportowy a Sylwia i Tomek zaprosili gości do udziału w maratonie biegowym. Czekamy na Wasze propozycje!

W sesji zdjęciowej brali udział:
SUKNIA – Patricia Szlazko Design
MAKE UP – Kinga Kołakowska Professional Make Up Artist
KWIATY – Kwiaciarnia Eufloria
GIRLANDY – Ślub Bez Kiczu

Inspiracje ślubne w naszym stylu. To musi być na kreatywnym weselu!”

14.05.2019 | Gazety Ślubne

Jak sprawić, aby wesele było kreatywne i wyjątkowe? Uda Wam się to tylko wtedy, gdy popatrzycie na ten dzień przez pryzmat prostych spraw, a nie najpopularniejszych rozwiązań.

Łamy, nakład, offset… O co tak naprawdę chodzi z tą Gazetą Ślubną?

23.03.2019 | Gazety Ślubne

Lada moment pojawicie się na łamach gazety i to w niemałym nakładzie. My czujemy podekscytowanie, że nasza ciężka praca w końcu trafi na offset! Wiecie jednak, co w fachowym języku oznaczają te słowa?

Ania&Mateusz, jak to sie stało, że tych dwoje się pokochało?

27.03.2019 | Gazety Ślubne

Gdy dwoje ludzi postanawia być razem do końca życia, mówimy o prawdziwej miłości. Często elektryzującą moc przyciągania można poczuć przy pierwszym spotkaniu. Jak było w tym wypadku?

Jeśli chcecie stworzyć własną Gazetę Ślubną, napiszcie na kontakt@gazetyslubne.pl
lub skorzystajcie z formularza.